O nas

           Nasza placówka to Punkt Przedszkolny Domowe Przedszkole Duszek. W jednym oddziale bawią się i poznają świat dzieci w wieku od 3 do 6 lat.  Panuje u nas  domowa  atmosfera i pełna akceptacja dziecka. Dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu,  personel  placówki realizuje różnorodne sytuacje edukacyjne uwzględniając potrzeby i możliwości dzieci.

           Do dyspozycji dzieci oddana jest sala dydaktyczna, sala zajęć rytmicznych i sportowych, sala audiowizualna oraz gabinet logopedyczny, osobna jadalnia. Wszystkie pomieszczenia zlokalizowane są w parterowym budynku. Dbamy o to, by dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu. Przy placówce znajduje się plac wyposażony w urządzenia do zabaw rekreacyjnych, a przyległe do placówki tereny zielone, alejki, mini lasek, pozwalają na swobodne spacery bez konieczności opuszczania terenu posesji.

        Organizujemy dla dzieci dodatkowe zajęcia wpływające na ich harmonijny rozwój: logopedyczne, językowe, gimnastyczne, rytmiczne, taneczne i inne np. rozwijające kompetencje informatyczne.

           Szanujemy  podmiotowość  wychowanków.  Dokładamy  wszelkich  starań,  aby  ich rozwój przebiegał harmonijnie, w duchu zabawy i własnego doświadczania świata. Jako zespół pedagogów pomagamy dzieciom w osiąganiu dojrzałości szkolnej, nabywaniu pewności siebie i pozytywnym patrzeniu w przyszłość.